Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ja si ecën në borë një makinë e Formula 1


Një makinë të Formula 1, ecen në borë, në temperaturë prej minus 16 gradë Celcius.

Kjo veper nuk i lejohet për t’u provuar as shofereve më të zotë – si Lewis Hamilton apo Jason Statham në filmat Transporter – prandaj është diçka e rrallë që ia vlen të shihet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet