Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Iggy Azalea nuk kursen fotot provokuese

igyËshtë mbrëmja e Iggy Azalea. Këngëtarja e famshme është shfaqur të mërkurën në Los Anxhelos duke kërcyer në skenë dhe në mënrë të pashmangshme ka ekspozuar asetet e bëshme fizike. Pjesa më e veçantë natyrshëm që e ka bërë dhe të famshme janë vithet e Iggy nuk zhgënjen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.