Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Foto skandaloze, Miley Cyrus mes drogës

mileyNjë fotografi që po qarkullon sëfundi në rrjetet sociale dhe në media tregon Miley Cyrus në një ambient e rrethuar nga lëndë narkotike. Këngëtarja 22 vjeçare është parë gjithnjë në performance të çuditshme në skenë duke e tepruar me zhveshjet dhe erotizmat. Duket se kjo foto e shpjegon më së miri situatën ku ajo ndodhet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.