Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Caroline Flack tregon format fizike

carolineËshtë kurorëzuar kampione në “Strictly Come Dancing” në një finale dramatike ku ju desh të mundte Frankie Bridge dhe Simon Webbe. 35 vjeçarja Caroline Flack ka treguar në këtë formë rezultatet e një pune intensive me trupin ndërsa pushon në Xhamajka.

Leave A Reply

Your email address will not be published.