Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Bukuroshja Amber Rose foto me gjoks shpërthyes në Instagram

amber-rose15Bukuroshja Amber Rose është e njohur për format e saj seksi, të cilat përpiqet ti ekspozojë vazhdimisht.

31-vjeçarja simpatike ndodhet në Las Vegas dhe me këtë rast ka postuar disa foto provokuese para se të shkonte në një klub.

Modelja aktualisht është single, pas ndarjes nga reperi Wiz Kalifa, me të cilin ka dhe një djalë 23 muajsh.

Leave A Reply

Your email address will not be published.