Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Çfarë planesh ka Kallashi ? (Foto)

kallashi3Valltarja Donjeta Kosumi – Kallashi e ka publikuar në Facebook një fotografi jo të zakonshme për stilin e saj. Në të bardha ajo ka zbuluar vetëm gjoksin e saj. Kohëve të fundit Kallashi po provon të jetë sa më elegante dhe me rrëfime të cilat sikur duan t’ia ndërrojnë asaj planet. Nëse Kallashi ka vendosur të fillojë të këndojë apo edhe futet në biznese tjera mbetet të shihet? Kosovarja-KS

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. 01 says

    Ne krete botenluftohet prestutcioni e ne shqiptaret e favorizom kete dekuri negative qe e ka kaplue popllin shqiptare ,spo ju vjen turp ti japni hapsire kaq te madhe prostitutkav ku as familjet e veta nuke i dojne e ju po i reklamoni turp mjer rinia qka shofin neper gazetat tona vetem amoralitet .

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet