Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Simeone: Torres, suprizë për Realin

simeone14Trajneri i Atletico e Madridit, Diego Simeone gjatë një konferencë për media ka bërë dije se sulmuesi Fernando Torres do ta nisë si titullar ndeshjen kundër Real Madridit.

“Gjatë këtyre ditëve kam parë një përkushtim të madh nga ana Torresit në stërvitje. Mendoj se ai është gati për të luajtur titullar. Unë kam shumë besim te ‘El Nino’ dhe jam i bindur në aftësitë e tij. Jam i sigurt se ndaj Realit, Fernando do të zhvillojë një ndeshje të madhe”, ka thënë Simeone.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet