Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ju prezantojmë me mamanë e Argjentina Ramosajt

argjentina-ramosaj1Ju prezantojmë me mamanë e Argjentina Ramosajt. Pasi të hidhni një sy fotove do të kuptoni se kujt I ngjan këngëtarja e re në tregun shqiptar.
Ajo është Suzana Mushkolaj . Një grua me një veshje tepër të rafinuar dhe që me punën e saj si fotografe kërkon të promovojë bukuritë natyrore të Shqipërisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet