Kush po ia ndezë cigaren Ledrit?

Kliko per me shume info

ledriReperi shqiptar, Ledri Vula, po bënë ‘namin’ me mbrëmje e koncerte e sidomos në netët festive të fundvitit. Ai ka performuar në shumë vende së bashku me kolegët e tij dhe të gjitha vendet kanë qenë të stërmbushura, e sidomos nga gjinia e “bukur”. Njihet fakti se Ledrin e pëlqejnë shumë femrat, të cilat ia shprehin adhurimin në çfarëdo forme. Së fundi ai ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, me një pije në dorë derisa bukuroshja Yllka Rexha ia ndezë cigaren. /Telegrafi/

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here