Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ish e dashura e Ronaldos, i kalbet trupi nga operacionet plastike +18

ish-edashuraAndressa Urach, e njohur si Miss Bum Bum 2012 ka rënë viktime e  operacioneve plastike duke u përpjekur të ndryshojë pamjen e saj.

Sipas mediave, 27-vjeçarja është modelja braziliane e cila ka tentuar të bëjë ndërhyrje kirurgjikale ka rrezikuar t’i humbasë ato pasi operacioni dështoi ndersa kembet e saj po kalben.
Ajo thuhet se ka pasur nje histori me Cristiano Ronaldon.
Miss Bum Bum i 2014 ka pozuar për revistën “Sexy” topless, Andresa Urach e cila ka rrëmbyer të njëjtin çmim 2 vite më parë duhet të qëndrojë nën kujdesin e mjekëve për tu shëruar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet