Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E lë e dashura, djali kërkon në Ebay vajza për superudhëtimin e planifikuar

eladashuraNjë i dashur i inatosur ka vënë biletën e pushimeve për muaj mjalti të të fejuarës së tij, në eBay, pasi ajo është ndarë  me të për Krishtlindje.

John Whitbread , 32 vjec, kërkon për dikë që do ti bashkohet atij në udhëtimin që do të bëjë në Republikën Domenikane pasi e dashura e tij i tha se ajo nuk dëshironte të martohej.

Udhëtimi prej 2000 paund në Republikën Domenikane përfshin cdo gjë në një hotel luksoz me katër yje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet