Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kjo është vajza bukuroshe e Mahmut Ferhatit

vajza-ferhatiiAjo kishte filluar të dalë në skenë si këngëtare kur ishte në moshë shumë të re. Por ka kohë që ajo nuk është shfaqur më publikisht.
Në atë të gjithë e njihnin si Argjenda Ferati, e bija e këngëtarit të madh, Mahmut Ferati.

Por Argjenda tashmë është rritur, është bërë një femër shumë tërheqëse dhe tepër seksi. Këtë na e dëshmojnë fotot e saj në rrjetet sociale./BS/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet