Kjo është vajza bukuroshe e Mahmut Ferhatit

Kliko per me shume info

vajza-ferhatiiAjo kishte filluar të dalë në skenë si këngëtare kur ishte në moshë shumë të re. Por ka kohë që ajo nuk është shfaqur më publikisht.
Në atë të gjithë e njihnin si Argjenda Ferati, e bija e këngëtarit të madh, Mahmut Ferati.

Por Argjenda tashmë është rritur, është bërë një femër shumë tërheqëse dhe tepër seksi. Këtë na e dëshmojnë fotot e saj në rrjetet sociale./BS/

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here