Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident i frikshëm në Durrës, shpëton shoferi i dehur

aksidenti-durresAksident i frikshem ne Durres. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në Maminas të Durrësit, por fatmirësisht nuk ka pasur viktima.

Një automjet tip Benz duke udhëtuar në drejtim të Tiranës është përplasur me hekurat anash rrugës dhe njëri prej hekurave pasi ka thyer fenerin e parë të krahur të djathtë të mjetit duke kaluar përmes motorrit të makinës në kroskot dhe ka dalë në bagazh, në pjesën e pasme të makinës.
“Ky aksident ka ndodhur në Maminas dhe sipas dëshmitarëve shoferi ishte aq i dehur sa që nuk po e kuptonte se çfarë kishte ndodhur”, shkruhet në faqen Harta dixhitale të aksidenteve rrugore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet