Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

46-vjecarja me të pasmet më seksi në botë

pasme-seksiBukuroshen Laura Gordon edhe një 20-vjecare e ka zili.

Aktoroja e producentja amerikane, ecila është plot 46 vjece thotë se ajo stërvitet cdo ditë që kur ishte 23 vjeçe.

Laura ka deklaruar se pushimi i saj më i gjatë bërë pa bërë ushtrime ka qenë vetëm një javë.
Këtë e tregon fiziku i saj.

Sa kënaqësi është të jesh në formë tregojnë edhe këto foto të kësaj bukurosheje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet