Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zjarr në katin e pestë të një pallati në Tiranë, shpëtojnë dy të moshuar

KM-Zjarrfiksat-350x182Flakët e zjarrit përfshinë një apartament në katin e pestë të një pallati pranë Tregut Elektrik në Tiranë. Shkak për zjarrin ësohet se ka qenë marrja flakë e aspiratorit. Zjarrfikësit kanë mbërritur në kohë duke mundësuar shpëtimin e jetës së një ccifti të moshuarish.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet