Makina godet të moshuarën tek Ura e Tabakëve

Aktualitet

ambulanca14Një e moshuar mbeti e plagosur pasi u godit nga një makinë në orët e pasdites së sotme. Ngjarja ndodhi në afërsi të Urës së Tabakëve në kryeqytet. E moshuara u godit ngë mjeti me targa të Tiranës tip Volksvagen dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

ME TE LEXUARAT