Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina godet të moshuarën tek Ura e Tabakëve

ambulanca14Një e moshuar mbeti e plagosur pasi u godit nga një makinë në orët e pasdites së sotme. Ngjarja ndodhi në afërsi të Urës së Tabakëve në kryeqytet. E moshuara u godit ngë mjeti me targa të Tiranës tip Volksvagen dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet