Angela Martini e nis vitin me foto pa të brendshme në acar

Showbiz

angela-pishineModelja shqiptare Anxhela Martini, e ka nisur vitin me të njëjtin ritëm si ne  2014.

Ajo ka publikuar një foto topless në llogarinë Instagram dhe shkruan: “Pamje mëngjesi”.

Komentet e fansave kanë qenë të menjëhershëm për modelen Martini dhe bukurinë e saj.

Anxhela vendosi t’i kalojë pushimet në plazh, duke sfiduar kështu temperaturat e ulta.

Diten e sotme ajo ka pozuar ne cepin e nje pishine teksa eshte fokusuar me kurriz ndersa duket se nuk ka asgje veshur ne pjesen e siperme.

ME TE LEXUARAT