Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rita Ora dhe Tuna bashkë?

ritaOra ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, të Altuna Sejdiut së bashku me një person tjetër, e ku kishte shkruar “ti Tuna je dhurata ma e mirë për Krishtlindje”.

Tuna në foto shihet e veshur e tëra me rroba të markës Adidas, me të cilën Rita ka kontratë marketingu tash e disa vite

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet