Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Publikohet videoja e motrave italiane të rrëmbyera në Siri

motrat-italiane-siriNe “YouTube” është publikuar një video e shkurtër e dy italianeve të rrëmbyera në Siri në gusht të 2014 nga xhihadistët e Shtetit Islamik.

Dy të rejat janë regjistruar më 17 dhjetor, por nuk ka asnjë konfirmim nëse kjo është data e saktë, ndërsa nuk dihet ende fati i tyre, pavarësisht përpjekjeve të autoriteteve italiane.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet