Berisha shkruan: Gëzuar nga unë dhe Lili

Kliko per me shume info

beri

loading...

5 COMMENTS

  1. pty bajge komuniste! shembelltyre e poshtersise njerezore………………………………………………….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here