Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Luana Vjollca me foto të nxehtë: Cfarë po vjen së shpejti

luana-vjollca2015Cfare po vjen se shpejti?!

Keshtu ka shkruar Luana Vjollca ne dicituren e kesaj fotoje te saj, super provokuese te realizuar nga Fadil Berisha.

Bukuroshja ka nxjerre ne pah asetet e saj fizike ndersa eshte duke u ngjitur ne disa shkalle

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet