Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fotot e martesës së Jenson Button

bubPiloti i Formula 1 Jenson Button nuk kishte se si ta mbyllte më mirë vitin 2014 veçse duke u martuar me partneren e tij Jessica Michibata. Çifti që frekuentohej prej gjashtë vitesh, më së fundi vendosi që të lidhë kurorë në praninë e disa miqve shumë të ngushtë dhe familjes në një ceremoni të mbajtur në Maui të ishujve Havai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet