Home 2015 January

Monthly Archives: January 2015

Fjolla Morina flet për djegien e makinës

Kengetarja Fjolla Morina ka folur për djegien e makinës së saj në vlerën e 40 mijë eurove pak dite me pare.Për Prive ajo...

Google i jep zgjidhje sëmundjes së kancerit

Google është duke bërë një palë dorashka që zbulojnë qelizat e kancerit duke përdorur lëkurën e njeriut për ta bërë atë. Shkencëtarët në divizionin e...

Gruaja hakmerret, i shkatërron makinën ish-bashkëshortit

Një grua e inatosur mund të bëjë gjithcka. Objekti i parë që do i dalë para, do shkatërrohet.  Një grua tepër e inatosur është...

ISIS publikon videon, i pret kokën pengut japonez

Një video e publikuar nga ISIS tregon momentin kur i hiqet koka pengut japonez Kenji Goto nga militantët e shtetit islamik. Video u bë publike...

Gareth Bale tenton të bëjë gjithcka vet, por dështon keq

Sulmuesi i Real Madrid, Gareth Bale është treguar vetjak edhe në ndeshjen e zhvilluar ndaj Real Sociedadit.Nëse nuk do të ishte Gareth Bale që...

Aktori Val Kimer në spital, dyshohet për tumor

Aktori i famshëm Val Kimer raportohet se është dërguar me urgjencë në spital në fillim të javës që po mbyllet pasi kishte shqetësime në...

Studentja e Juridikut që mori famë me jogat në internet

Jetës e studentes së juridikut, Eliza Landgren, së ka marrë një kthesë të papritur pasi ajo zbuloi se ka një talent të natyrshëm për...

Vajza e Whitney Houston gjendet pa ndjenja në dush

Bobbi Kristina Brown, vajza e Bobby Broën dhe e këngëtares së ndjerë Whitney Houston raportohet se u gjet pa ndjenja në banjon e banesës...

Shkëndija,E di që don me kon si une (Video)

Ashtu siç ka paralajmëruar Shkëndije Mujaj ka publikuar këngën dhe klipin e saj më të ri. Videoklpin e ka realizuar të Blero, përderisa kënga...

Kur e ka humbur virgjërinë Albulena Kryeziu? (Video)

Aktorja Albulena Kryeziu në intervistën 60 sekondëshe për ‘Prive’, ka treguar detaje nga jeta e saj. Ajo tha se nuk ka të dashur por...

LAJMET E FUNDIT