Thursday, May 24, 2018
Home Tags Video

Tag: video

Lezhjani i zhgënjyer gris teserën e PD, ja çfarë thotë për...

Një demokrat nga Lezha ka grisur teserën e Partisë Demorkatike duke deklaruar se do të votojë për Edi Ramën. Videoja është publikuar nga kryeministri...

Video/ Do habiteni nga dueti i vajzës së Ilir Metës me...

Askush nuk e priste këtë duet! Duhet ta dëgjoni, do dashuroheni pas tyre! Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha njihet edhe për afërsinë familjare me...

Policia publikon pamje të reja të vrasësit të komisarit Artan Cuku

Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda po vijon hetimet intensive për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur në datën 8...

Çfarë i uroi Fatmir Haklaj tropojanëve në 1998, nëntë muaj para...

Pas 7 pritash dhe atentatesh Fatmir Haklaj do mbyllte sytë përgjithmonë në 4 nëntor 1999. I akuzuari kryesor për vrasjen e Azem Hajdarit, do...

Drejtori i Tv Zjarri: Pse i nxora spikeret e zhveshura në...

Ka qene ne fakt nje gjetje e bukur marketingu, dhenia e lajmeve ne Tv Zjarri me spikeret e zhveshura qe ekspozojne gjoksin para teleshikuesve. Nje...

Ja si prodhohet supermakina “Porsche 918 Spyder”

Ajo ka dale ne treg dhe ka qene nje marke e suksesshme. Marka prodhuese ka publikuar nje video te menyre se si krijohet  ‘Porsche 918...

Shikojeni Cristiano Ronaldon 14 vjet më parë

Kanë dalur pamjet e Cristiano Ronaldos si një 16-vjeçar në klubin e Sporting Lisbonës. Bleacherreport sjellë një video të ditëve të para kur Ronaldo kyçet...

SOFT

VIP