31 C
Albania
Sunday, April 23, 2017
Home Tags Video

Tag: video

Policia publikon pamje të reja të vrasësit të komisarit Artan Cuku

Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda po vijon hetimet intensive për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur në datën 8...

Çfarë i uroi Fatmir Haklaj tropojanëve në 1998, nëntë muaj para...

Pas 7 pritash dhe atentatesh Fatmir Haklaj do mbyllte sytë përgjithmonë në 4 nëntor 1999. I akuzuari kryesor për vrasjen e Azem Hajdarit, do...

Drejtori i Tv Zjarri: Pse i nxora spikeret e zhveshura në...

Ka qene ne fakt nje gjetje e bukur marketingu, dhenia e lajmeve ne Tv Zjarri me spikeret e zhveshura qe ekspozojne gjoksin para teleshikuesve. Nje...

Ja si prodhohet supermakina “Porsche 918 Spyder”

Ajo ka dale ne treg dhe ka qene nje marke e suksesshme. Marka prodhuese ka publikuar nje video te menyre se si krijohet  ‘Porsche 918...

Shikojeni Cristiano Ronaldon 14 vjet më parë

Kanë dalur pamjet e Cristiano Ronaldos si një 16-vjeçar në klubin e Sporting Lisbonës. Bleacherreport sjellë një video të ditëve të para kur Ronaldo kyçet...

SOFT

VIP