30.7 C
Albania
Sunday, June 25, 2017
Home Tags Urimi 1998

Tag: urimi 1998

Çfarë i uroi Fatmir Haklaj tropojanëve në 1998, nëntë muaj para...

Pas 7 pritash dhe atentatesh Fatmir Haklaj do mbyllte sytë përgjithmonë në 4 nëntor 1999. I akuzuari kryesor për vrasjen e Azem Hajdarit, do...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
23 ° C
23 °
23 °
73%
2.6kmh
0%
Mon
30 °
Tue
30 °
Wed
32 °
Thu
35 °
Fri
30 °