Tag Archives: sigurimi

Fatmir Xhafaj flet për herë të parë për akuzat: Ja raporti im me regjimin komunist

Fatmir Xhafaj, i emëruar nga kryeministri Edi Rama dhe i dekretuar nga presidenti Nishani si ministri i ri i Brendshëm ka reaguar sot per here te pare ne lidhje me akuzat publike te bera ndaj tij per tortura ne kohen ...

Read More »