Monday, November 19, 2018
Home Tags Sander lleshi

Tag: sander lleshi

Lajm i fundit, Meta dekreton Sandër Lleshin ministër të Brendshëm

Presidenti Ilir Meta dekretoi emerimin e Sander Lleshit minister i Brendshem. Vendimi erdhi pak ore pasi kreu i shtetit firmosi daljen e Sander Lleshit...

Dekretimi i Sandër Lleshit, Meta: Shumë shpejt do të keni një...

Dekretimi i Sandër Lleshit në postin e ministrit të Brendshëm shkaktoi jo pak debate në skenën politike. Kryeministyri Rama pas refuzimit të Metës e...

“Demiraj rrëzon pretendimet e Metës për Lleshin?”, ish-ministri: Fake news

Ditën e djeshme në media u raportua se justifikimi i Presidencës, se dekretimi i Lleshit si Ministër i Brendshëm bëhet i pamundur nga statusi...

Deputeti mbron Lleshin, s’ka të drejtë ta heqi gradën “Gjeneral”

Pas deklaratave Presidencë-Kryeministri lidhur me dekretimin e Sandër Lleshit pjesë e reagimeve është bërë edhe deputeti i PS-së Pjerin Ndreu. Në një postim në ‘Facebook’...

Emërimi i Lleshit zv.ministër, LSI kërkon shkarkimin e Ramës

Lidhur me deklaratat për dekretimin e Sandër Lleshit si ministër i Brendshëm, ka reaguar edhe kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili. Në një...

Surprizon Edi Rama: Emrin e Sandër Lleshit do ta dërgoj prapë...

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se do tia dërgojë edhe njëherë për dekretim Presidentit Ilir Meta emrin e Sandër Lleshit si ministër i Brendshëm. Në...

Media gjermane sulmon Metën, zbulohen përgjigjet e SHISH e NATO-s për...

Radio Gjermane Deutsche Welle ka publikuar nje artikull ne lidhje me mosdekretimin e Sander Lleshit ne detyren e ministrit te Brendshem nga Presidenti Meta. DW...

Publikohen dy urdhërat e parë të Sandër Lleshit si ministër i...

Dy urdherat te Sander Lleshit si minister i Brendshem kane te bejne me etiken e punonjesve te rendit dhe krimet mjedisore. Mesohet se sapo ka...

Rama reagon publikisht: Sandër Lleshi do jetë ministër i Brendshëm, i...

Dy dite pas refuzimit te Presidentit Ilir Meta per ta dekretuar Sander Lleshin ne detyren e ministrit te Brendshem dhe nje dite pasi u...

Rama zbulon planin B, emëron Sandër Lleshin zv.ministër të Brendshëm

Pas refuzimit per dekretim nga Presidenti, mesohet se Sander Lleshi do të emërohet zv/minister i brendshëm me kompetencat e ministrit. Behet me dije se...

SOFT

VIP