Tag Archives: rozana radi

Rozana Radi shpërthen në lot pas mesazhit prekës të së motrës

Këngëtarja Rozana Radi ishte e ftuar këtë të hënë në Televizionin Klan në emisionin “Rudina” të Rudina Magjistarit, ku përjetoi momente prekëse gjatë videomesazhit të së motrës, Andetës. Rozana dhe e motra, veçanërisht nuk i mbajtën dot lotët kur Andeta ...

Read More »

FOTO/ Ja balerinët “seksi” që “ndezën” BOOM-in e Rozanës dhe Florit

Emisioni investigativ  “Boom” i Rozana Radit dhe Flori Dardhës ka startuar dje në “Ora News”. Përvec kësaj në hapjen e emisionit kanë përformuar dy balerinët Emigen Cenaj dhe Majli Lluka që i kanë dhënë “Boom”-it një mënyrë tjetër të trajtuari.

Read More »

Rozana Radi shtatzënë? Këngëtarja u jep fund spekulimeve

Këngëtarja Rozana Radi është bërë temë diskutimi në mediat rozë gjatë javës së kaluar, ku pretendohej se është shtatzënë.

Read More »

Rozana Radi poston foto “pa filtra”, sic e ka bërë nëna…

Bukuria është një dhuratë që na bën nëna natyrë. E duket se kjo dhuratë nuk i ka munguar as këngëtares Rozana Radi. Një show-girl e vërtetë Radi ka postuar një foto ku duket që është pa grim.

Read More »

Rozana Radi më seksi se kurrë më parë

Këngëtarja Rozana Radi është duke kaluar pushime të këndshme mesa duket nga fotot. Ajo po vazhdon duke publikuar foto vazhdimisht në të cilat kësaj radhe është shfaqur tejet seksi transmeton indeksonline. Nga fotot e kaluara Rozana ka habitur paksa me ...

Read More »

Rozana Radi prezanton imazhin e saj të ri, ekspozon gjoksin

Rozana Radi me nje look krejtesisht te ri. Kengetarja e njohur, vitet e fundit aktive me krijimin e teksteve te kengeve per shume kolege te saj ne skenen muzikore shqiptare,

Read More »