Thursday, July 19, 2018
Home Tags Lori Hoxhallari

Tag: Lori Hoxhallari

Ish-banorja e Big Brother ekspozon format bombastike para pasqyrës

Ish-banorja e Big Brother, Lori Hoxhallari vazhdon të publikojë foto të formave trupore në rrjetet sociale. Lori ka një fizik të adhurueshëm dhe këtë gjë...

SOFT

VIP