Saturday, July 21, 2018
Home Tags Lori hoxha

Tag: lori hoxha

Ermal Mamaqi e lut prej dy vjetësh, Lori Hoxha i vendos...

Ditëlindja e biznesmenit Samir Mane ka mbledhur së bashku në Stamboll emrat më të njohur të botës së biznesit dhe medias. Ndër shumë momente interesante...

Bruno i bën serenatë LIVE, Lori Hoxha: Do martohesh me mua?

Mbrëmja e kaluar e ‘’Altar’’ ku është parqitur koleksioni më i ri i Valdrin Sahitit, ka qenë një mbrëmje e bukur për të gjithë...

Lori Hoxha realizon ëndërrën e saj të frikshme

Pasanikja Lori Hoxha ka realizuar një nga dëshirat e saj më të mëdha, por edhe te rrezikshme. Ajo është hedhur me parashutë në vendin e...

Lori Hoxha nuk di të ndalet

Për Lori Hoxhën nuk ka të ndalur pushimet, dhe aq më tepër ato verore ne bregdet. Lori Hoxha është nisur sërish drejt një destinacioni ekzotik,...

Ç’farë po feston familja Hoxha në Legoland të Anglisë?

4 korriku është një ditë sa e rëndësishme aq edhe e gëzueshme për Familjen Hoxha. 9 vite më parë, kjo familje gëzua me djalin...

Lori Hoxha publikon video prekëse në 8-vjetorin e vdekjes së Tanit...

Në përvjetorin e ndarjes nga jeta të Dritan Hoxhës, themeluesit të Top Medias, vajza e tij Lori Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale një...

Lori Hoxha publikon foto seksi nga pushimet në Dubai

Lori Hoxha, vajza trashegimtare e presidentit te Top Media, ka dhuruar nje pamje te magjishme me fotot e saj te fundit nga pushimet ne...

SOFT

VIP