26 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lolita zbulon fytyren

Tag: lolita zbulon fytyren

“Lolita” zbulon fytyrën, ja kush është vajza e famshme në Facebook

Faqja në Facebook me emrin “Lolita” është kthyer në qender te vemendjes pas perpjekjeve per ta mbyllur. Ironia dhe sarkazma e saj e vazhdueshme...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
few clouds
25 ° C
25 °
25 °
53%
1.5kmh
20%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °