Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Lolita zbulon fytyren

Tag: lolita zbulon fytyren

“Lolita” zbulon fytyrën, ja kush është vajza e famshme në Facebook

Faqja në Facebook me emrin “Lolita” është kthyer në qender te vemendjes pas perpjekjeve per ta mbyllur. Ironia dhe sarkazma e saj e vazhdueshme...

SOFT

VIP