15 C
Tirana
Saturday, September 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Llazi nasi

Tag: llazi nasi

Novoselë, vetëvaret 56-vjecari, familjarët dyshojnë për faturat e energjisë

Një 56 vjecar është vetëvarur në Novoselë. Viktima është Llazi Nasi, i cili merrej me bujqesi dhe jetonte ne veshtiresi ekonomike, se bashku me...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
52%
2.1kmh
0%
Sun
19 °
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
20 °
Thu
22 °