Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Llazi nasi

Tag: llazi nasi

Novoselë, vetëvaret 56-vjecari, familjarët dyshojnë për faturat e energjisë

Një 56 vjecar është vetëvarur në Novoselë. Viktima është Llazi Nasi, i cili merrej me bujqesi dhe jetonte ne veshtiresi ekonomike, se bashku me...

SOFT

VIP