Thursday, July 19, 2018
Home Tags Liqeni

Tag: liqeni

Frikë, përleshje e klithma, ja cfarë po ndodh tek Liqeni Artificial...

Konfrontime fizike, britma, klithma, perplasje dhe dhune. Kjo eshte pamja me te cilen perballesh tek Liqeni Artificial ne Tirane kete te diele te 6...

SOFT

VIP