26 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Liqeni

Tag: liqeni

Frikë, përleshje e klithma, ja cfarë po ndodh tek Liqeni Artificial...

Konfrontime fizike, britma, klithma, perplasje dhe dhune. Kjo eshte pamja me te cilen perballesh tek Liqeni Artificial ne Tirane kete te diele te 6...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
64%
1.5kmh
0%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °