15 C
Tirana
Friday, October 20, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Liliana Ruko

Tag: Liliana Ruko

“E zhvesha, e rraha dhe e hodha nga dritarja”, dëshmia e...

Fredi Ruko 52 vjeç, autori i vrasjes së bashkëshortes së tij Liljana Ruko 43 vjeçe, ka dhënë dëshminë e tij në polici disa orë...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °