Monday, June 18, 2018
Home Tags Liliana Ruko

Tag: Liliana Ruko

“E zhvesha, e rraha dhe e hodha nga dritarja”, dëshmia e...

Fredi Ruko 52 vjeç, autori i vrasjes së bashkëshortes së tij Liljana Ruko 43 vjeçe, ka dhënë dëshminë e tij në polici disa orë...

SOFT

VIP