Sunday, July 22, 2018
Home Tags Lidhjet me policine

Tag: lidhjet me policine

Atentati në Sukth, zbulohen lidhjet e Ervin Dalipajt me krerët e...

Ervin Dalipaj dhe shoku i tij Juxhin ose Xhino Dauti të vrarë në 25 prill 2017 në mbikalimin e Sukthit, kanë pasur lidhje të...

SOFT

VIP