16 C
Tirana
Thursday, September 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lidhjet me policine

Tag: lidhjet me policine

Atentati në Sukth, zbulohen lidhjet e Ervin Dalipajt me krerët e...

Ervin Dalipaj dhe shoku i tij Juxhin ose Xhino Dauti të vrarë në 25 prill 2017 në mbikalimin e Sukthit, kanë pasur lidhje të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
few clouds
14 ° C
14 °
14 °
82%
1kmh
20%
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
18 °
Mon
22 °
Tue
22 °