15 C
Tirana
Thursday, October 19, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Librazhd

Tag: librazhd

Moti i pazakontë, nisin reshjet e borës, ja vendi ku po...

Pranvera duket sikur do të largohet per disa dite. Rënia e temperaturave dhe nisja e reshjeve të shiut, kanë sjellë edhe reshje bore në zonat...

Nuk mbarojnë telashet për gjimnazisten nga Librazhdi, “Ika me dëshirë, por…”

Brisilda Mana është adoleshentja 17-vjeçare, e cila u zhduk për një javë rresht pa lënë gjurmë. Për vendndodhjen e saj nuk dinte gjë familja...

PD zyrtarizon kandidatët për Vlorën, Librazhdin dhe Selenicën

Partia Demokratike vendosi te kandidoje zotin Fadil Brazhda, per bashkine e Librazhdit. Vendimi eshte marre pasditen e te shtunes, kur burime zyrtare kane thene se...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °