15 C
Tirana
Monday, October 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Letrate spartak brahos

Tag: letrate spartak brahos

Zbardhet letra e Brahos: Prifti e Doshi, ofertë Ismailajt në emër...

“Janë duke u ndërmarrë përpjekje serioze për realizimin e një skenari ogurzi që synon shkaktimin e kaosit dhe destabilitetin politik në vend dhe që...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °