Monday, July 23, 2018
Home Tags Ledri vula

Tag: ledri vula

Ledri Vula dhe Noizy “thyejnë mitet”, vijnë së bashku në një...

Ledri Vula dhe Noizy do të vijnë së shpejti me një bashkëpunim, i cili nuk dihet nëse do jetë projekt muzikor. Në një postim në...

SOFT

VIP