15 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Ledion lico

Tag: ledion lico

Deklarata befasuese, Ledion Liço: Ja kur mund të largohem përfundimisht nga...

Për herë të parë jemi puthur nën tingujt e “All of me” të John Legend. Ishte datëlindja ime. Ishim duke festuar me miqtë dhe...

Arbana me emision të ri, ja urimi i Ledion Licos

Arbana Osmani rikthehet sonte ne ekran me nje program te ri. Serish ne zhanrin e reality-show, por kesaj here disi me ndryshe. Arbana Prej dy vjetesh...

Ja kush do të jetë prezantuesi i “Big Brother Albania 8”

Edicioni i tetë i Big Brother Albania pritet të fillojë ndërsa është bërë i ditur më në fund informacioni i konfirmuar për drejtuesin e...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
93%
0.5kmh
75%
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °