Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Lajmifundit.al

Tag: lajmifundit.al

Përplasi për vdekje me “Porsche” 50-vjeçarin, bie në pranga i riu...

Policia ka arrestuar një 26-vjecar, i cili ka përplasur për vdekje me mjetin e tij tip "Porsche" një 50-vjecar në aksin Fushë Krujë -...

I riu shqiptar goditet me thikë në Itali, lufton me vdekjen...

Një 22-vjeçar shqiptar me iniciale B. A., është plagosur rëndë me thikë në komunën italiane Diano Marina. Siç raportojnë mediat italiane, ngjarja mësohet se ka...

Opeli plot me drogë, Policia kap “mat” fierakun në autostradë. Ja...

Policia ka goditur një rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike në Vlorë. Burime nga Policia bëjnë me dije se operacioni i koduar "NDJEKJA" është...

Përplasja me protestuesit, plagoset në kokë polici i repartit “Shqiponja”

Menjëherë pas fjalës së kryetares së LSI-së, protestuesit janë përplasur me forcat e Policisë përpara Kuvendit të Shqipërisë. LajmiFundit.al mëson se nga përplasja polici-protestues ka...

FOTOT/ Protesta e opozitës, ‘rrethohet’ Kuvendi. Forca të shtuara dhe kordonë...

Ndërkohë që protestuesit janë nisur tashmë nga rrethet drejt Tiranës për t'ju bashkuar protestës së opozitës, policia ka marrë masat për seancën e sotme...

Arrestohet 15-vjeçari nga Durrësi, ishte shpallur në kërkim për tentativë vrasje

Policia e Durrësit ka ndaluar një 15-vjecar, i cili së bashku me shtetasin me iniciale Gj.Sh kanë tentuar të vrasin me armë zjarri shtetasit J.B....

Largohet cifti i radhës nga shtëpia e Big Brother 9

Çifti i radhës që largohet nga shtëpia e Big Brother Albania janë Ervini dhe Sidrita. Ervini dhe Sidrita ishin në nominim gjatë javës së bashku...

DETAJET/ Ja kush është ish polici i dyshuar për grabitjen e...

Policia e Tiranës ka shoqëruar disa persona për grabitjen e parave të një banke të nivelit të dytë në aksin rrugor Qafë Kashar -...

Sekuestrohen 128 kg drogë në Janinë, në pranga një shqiptar dhe...

Një shqiptar dhe një grek kanë rënë në prangat e policisë gjatë një operacioni të zhvilluar në Pogon të Janinës. Këta dy shtetas janë arrestuar,...

FOTO/ Petrit Vasili betohet si ministër i Drejtësisë

Petrit Vasili ka marrë sot zyrtarisht detyrën e ministrit të Drejtësisë. Një orë para mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ai ka bërë betimin...

SOFT

VIP