Sunday, July 22, 2018
Home Tags Lajmifundit

Tag: lajmifundit

Aida Shtino tregon kërcënimin më të frikshëm që ka marrë në...

Për herë të fundit për Aida Shtinon u fol në 2016-n, kur tentoi të rikthente “Njerëz të Humbur” në ekran. Pasi kjo dështoi, gazetarja...

Policia “kap mat” 33-vjeçarin me kokainë. Ja çfarë mbante në shtëpi

Policia e Fierit ka finalizuar me sukses operacionin e koduar "White" duke bërë të mundur arrestimin në flagrancë të një 33-vjeçari. Burime nga Policia bëjnë...

Reagimi/ “Donald Lu lajmëroi furtunë, Amerika nisi sot luftën me “peshqit”...

Avokati i njohur, Spartak Ngjela shprehet se sot ka nisur procesi i identifikimit të krimit shtetëror shqiptar. Sipas Ngjelës, ambasadori Donald Lu lajmëroi furtunë, Amerika...

Falsifikoi firmën e Saimir Tahirit, kapet mashtruesi serial, prokuroria kërkon 8...

Prezantohej si punonjës i bashkisë apo Ministrisë së Brendshme dhe duke u premtuar njerëzve kredi me norma të buta interesi u zhvaste atyre shuma...

Nënës i bie të fikët “live” pas deklaratës shokuese të vajzës,...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në "News 24" në emisionin "Me zemër të hapur", nëna që prej disa kohësh kërkon...

Makina bie në humnerë, një i vdekur e tre të plagosur

Një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një shtetasi dhe plagosjen e 3 të tjerëve ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Policia njoftoi se aksidenti ka...

Erioni shfaqet publikisht, Alma e famshme kthehet nga Greqia: Do lidhim...

"Alma të lutëm Erioni, kthehu, mose shit trupin, kthehu se të dua". Me këtë video teksa qante, Erioni, nga Fieri iu lut Almës që të...

Reagimi i FSHF: Mos gënjeni! Ja ku do të luhet ndeshja...

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar në lidhje me aludimet e disa mediave, të cilat shkruanin se ndeshja Shqipëri-Izrael nuk do të luhet në...

Në Shqipëri ndodh cudia, prodhohet “Pizza Kanabis”

Kanabisi është kthyer në një argument të ditës në Shqipëri. Dhe mesa duket fakti se për kanabisin flet media dhe politika gjithë ditën, kjo temë...

Ky është Jorgo Zani, daja mostër që i preu kokën nipit...

Ky eshte Jordo Zani, autori i krimit makabër qe ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë. Policia deklaroi se Jorgo Zani i skeduar me të...

SOFT

VIP