15 C
Tirana
Sunday, October 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lajmi i fundiut

Tag: lajmi i fundiut

Nis ndërtimi i Unazës së Vogël, ja akset rrugore që bllokohen

Bashkia e Tiranës do të fillojë, mëngjesin e nesërm, punimet për ndërtimin, rikonstruksionin dhe rinovimin e Unazës së Vogël. Punimet do të zhvillohen në...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °