Saturday, June 23, 2018
Home Tags Lajmi i fundiut

Tag: lajmi i fundiut

Nis ndërtimi i Unazës së Vogël, ja akset rrugore që bllokohen

Bashkia e Tiranës do të fillojë, mëngjesin e nesërm, punimet për ndërtimin, rikonstruksionin dhe rinovimin e Unazës së Vogël. Punimet do të zhvillohen në...

SOFT

VIP