16 C
Tirana
Sunday, September 24, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lajmi i fundit video

Tag: lajmi i fundit video

EKSKLUZIVE – Videoja e aksidentit misterioz, ja si e vrau makina...

Tirane - 27 Nentor 2015 - Lajmifundit.al - Vdekja e një vajze 23-vjecare nga një aksident rrugor i frikshëm dy net më parë në...

Zyrtare, videoja prezantuese e Samsung Galaxy S6

Kompania Samsung ka hedhur ne internet një video paralajmëruese për celularin e ardhshëm Galaxy S6. Pamjet qe ofrohen ne video jane fokusuar në materialin dhe...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
63%
1.5kmh
75%
Mon
14 °
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °