Monday, July 16, 2018
Home Tags Lajmi i fundit shqip

Tag: lajmi i fundit shqip

Detaji i frikshëm, autori i vrasjes në Shkodër doli me leje...

Policia e Shkodrës, në një njoftim për mediat, thekson se ka mundur të zbardhë ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme ku u vra me...

Publikohet foto e rrallë, ja si dukej Jul Deda në moshën...

Humoristi Julian Deda ka publikuar një foto në Instagram të shkrepur në moshën 12-vjecare. "Nostalgji, ky ishte roli i parë në një film"- shkruan Deda...

Ky është plazhi i pazakontë, në vend të rërës ka xhama

Në Kaliforni gjendet një vend i mrekullueshëm, i quajtur “Plazhi prej xhami”. Këtë emër e ka marrë pikërisht nga ‘gurët’ e lëmuar dhe të...

SOFT

VIP