15 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lajmi i fundit nga maqedonia

Tag: lajmi i fundit nga maqedonia

“Grusht shteti” në Kuvendin e Maqedonisë, protestuesit sulmojnë deputetët, lëndohet Zaev

Trazira kane ndodhur diten e sotme ne Kuvendin e Maqedonise. Raportohet se pas sulmit te protestuesve ndaj deputeteve dhe gazetareve eshte lenduar edhe...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
93%
0.5kmh
75%
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °