Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Lajmi i fundit nga maqedonia

Tag: lajmi i fundit nga maqedonia

“Grusht shteti” në Kuvendin e Maqedonisë, protestuesit sulmojnë deputetët, lëndohet Zaev

Trazira kane ndodhur diten e sotme ne Kuvendin e Maqedonise. Raportohet se pas sulmit te protestuesve ndaj deputeteve dhe gazetareve eshte lenduar edhe...

SOFT

VIP