Friday, July 20, 2018
Home Tags Lajmi i fundit big brother albania 8

Tag: lajmi i fundit big brother albania 8

Banorja e BBA8 merr dy oferta për të provuar se nuk...

Tea, Fatjoni dhe Fabiani flasin për lojën e Teas. Fatjoni e pyet se si e gjeti gënjeshtrën për të thënë që është homoseksuale. Duke...

SOFT

VIP