15 C
Tirana
Saturday, September 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lajmi i fundit big brother albania 8

Tag: lajmi i fundit big brother albania 8

Banorja e BBA8 merr dy oferta për të provuar se nuk...

Tea, Fatjoni dhe Fabiani flasin për lojën e Teas. Fatjoni e pyet se si e gjeti gënjeshtrën për të thënë që është homoseksuale. Duke...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
77%
1.5kmh
0%
Sun
19 °
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
23 °
Thu
24 °