18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lajmi i fundit. alban trimi

Tag: lajmi i fundit. alban trimi

Futi armën e të vrarit në brez dhe iku, gjykata: Burg...

Gjykata e Tiranës ka vendosur lënien në burg per policin Alban Trimi, i cili akuzohet për fshehje të armës së Elton Çiços, mbrëmjen e...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
64%
1.5kmh
0%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °