Thursday, April 26, 2018
Home Tags Lajmi i fundit. alban trimi

Tag: lajmi i fundit. alban trimi

Futi armën e të vrarit në brez dhe iku, gjykata: Burg...

Gjykata e Tiranës ka vendosur lënien në burg per policin Alban Trimi, i cili akuzohet për fshehje të armës së Elton Çiços, mbrëmjen e...

SOFT

VIP