Tag Archives: . lajmi i fundit

Tiranë, shpërthen BMW X5 pranë pasticerisë, plagoset pronari

Nje shperthim ka ndodhur ne nje automjet ne Tirane mbremjen e te premtes. Si pasoje e shperthimit eshte demtuar nje makine dhe eshte lenduar lehte pronari i saj. Policia ka bere me dije me nje deklarate se më datë 11.03.2016, ...

Read More »