24.7 C
Albania
Friday, June 23, 2017
Home Tags Lajmi i fundit

Tag: lajmi i fundit

Shpërthimi i makinës në Vlorë, pronarit të diskos i vranë vëllain...

Policia e Vlorës ka marre në pyetje shtetasin Elton Ismailaj, pronarin e makinës që shpërtheu mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës. Ismailaj ka thënë...

Ja kush është njëri autor i arrestuar për vrasjen në Vlorë,...

Hakmarrja dyshohet te jete motivi i vrasjes se 40 vjecarit Fatjon Sinani mbreme ne Vlore. Ai i ekzekutua me pistolete ne hyrje te shtepise...

Vrasja në Vlorë, viktimës i trokitën në derën e shtëpisë, e...

Fatjon Sinani, 40 vjeçar nga Tropoja është ekzekutuar me armë zjarri në banesën e tij dje në mbrëmje (20 qershor) në qytetin e Vlorës....

Kush është 16-vjecarja që u shpall Miss Shqipëria 2017

U mbajt në Tepelenë mbrëmjen e 16 qershorit, eventi i bukurise Miss Shqipëria 2017, ku fituese e edicionit të 19-të u zgjodh Alessia Çoku. 16-vjeçarja...

Ronela Hajati: Meshkujt janë injorantë, ja çdo bëja me dy meshkuj

E ftuar në Top Show Magazine, mbrëmjen e djeshme ka qenë këngëtarja Ronela Hajati, e cila foli rreth detajeve të klipit të ri. Si gjithmonë...

Vrasja e Ervin Dalipajt, zbardhet dëshmia e oficerit për atentatin e...

Grupi hetimor që po heton vrasjen e ish-oficerit të policisë Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dautajt në Sukth rreth dy muaj më parë po has...

Videoja erotike në internet, flet Donaldi: Ja kush është vajza me...

Një tjetër çift që i dha fund lidhjes menjëherë pas daljes nga shtëpia e “Big Brother” është Donaldi dhe Elisona. Ndonëse ishte, pa dyshim,...

Del në skenë pista e re, vrasja e Artan Cukut për...

Hetimet për vrasjen e Artan Cukut pritet të marrin një tjetër drejtim pas arrestimit të 24-vjeçarit Mikel Shallari. Ndonëse i riu nuk ka pranuar deri...

Vrasja e Artan Cukut, policia kurth Mikel Shallarit para arrestimit, i...

Për arrestimin e autorit të dyshuar të vrasjes së Artan Cukut, Policia tha zyrtarisht se janë përdorur të gjitha metodat speciale të hetimit, provat...

Ilir Meta “hap letrat”: Ja marrëveshjet e fshehta mes Ramës e...

Kryetari i Kuvendit, njëkohësisht President i zgjedhur i Republikës, Ilir Meta sqaroi sot në emisionin “Të Paekspozuarit” të Ylli Rakipit në televizionin “News 24”...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
34 ° C
34 °
34 °
28%
1.5kmh
0%
Sat
30 °
Sun
32 °
Mon
32 °
Tue
32 °
Wed
32 °