12 C
Tirana
Thursday, October 19, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lajmi fundit

Tag: lajmi fundit

“Bomba” e Donald Lu: Disa ministra të qeverisë i vlerësoj me...

Ambasadori i SHBA-ve,  Donald Lu prej disa orësh u është përgjigjur pyetjeve të qytetarëve "Live" në Facebook. I pyetur për reformën në drejtësi, Lu theksoi...

Denoncimi tek Berisha: Ja një rekord tjetër i zi i Edvin...

Një qytetar i është ankuar ish-kryeministrit Berisha për cmimin e naftës në Shqipëri, i cili vazhdon të jetë i lartë në krahasim me shtetet...

Imazhet e para të frikshme nga tërmetet në Itali – Video-Foto

Italia po kalon momenye ankthi nga tërmetet. Në orët e mbrëmjes ka folur edhe një zyrtar vendas. “Për momentin nuk kemi të dhëna për të...

Panik dhe frikë në prokurori, pritet publikimi i videos së prokurorit...

Një prokuror i Tiranës thuhet se është filmuar duke marrë rryshfet. Filmimi është bërë muajt e fundit nga stafi i emisionit Stop në Tv Klan. Burime...

Bëri “bujë” në Francë, tifozja shqiptare fejohet me një futbollist (Foto)

Tifozja seksi Irid Oxa e cila gjatë Kampionatit Europian ‘pushtoi’ faqet e para të medieve ndërkombëtare tashmë është fejuar me një futbollist. Balerina shqiptare që...

Koncerti, Sinan Hoxhën e mbulojnë me para në Zvicër

Një zë shumë i pëlqyer në trevat shqipfolëse është ai i Sinanit. Prej kohësh është mësuar se Sinan Hoxha është aktiv në ceremoni martesore...

Nesër provimi i parë, maturantë bëni kujdes! Ja cfarë ju penalizon

Nesër do të zhvillohet provimi i parë për maturantët, ai i anglishtes. Pjesëmarrja e maturantëve për provimin e parë, atë të gjuhës së huaj, i...

Kontrolle në 16 banka, sekuestrohen 1.3 mln dollarë të Rezart Tacit

Policia e Shtetit ka ekzekutuar urdhërin e Gjykatës duke vendosur nën sekuestro llogaritë bankare të shtetasit Rezart Taçi. Strukturat e specializuara kundër krimit financiar në...

Nuk ju pëlqen “look-u” i ri i Instagram-it? Ja pse u...

Rrjeti social për foto, Instagram ka ndryshuar ndërfaqen grafike dhe logon pak ditë më parë. Ky ndryshim nuk është pritur mirë nga përdoruesit të cilët...

Deputeti i PS-së i dërgon letër Donald Lu-së: Shteti kërcënon këdo...

Deputet i qarkut Lezhë, Eduart Ndoca, i ka dërguar një letër të hapur ambasadorit të Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Donald Lu në lidhe me...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °